Aktif İş İlanlarımız

Ekibimiz çok yoğun bu yüzden bu sayfanın hazırlanmasına çok fazla vakit ayıramadık. Umarız ki sizleri ekibimize kattıktan sonra çok daha güzel çalışmalara birlikte imza atabileceğiz.
Kariyer

Başvuru için tıklayınız

Frontend Developer

Kariyer

Başvuru için tıklayınız.

Backend Developer

Kariyer

Başvuru için tıklayınız

Sosyal Medya Yöneticisi

Kariyer

Başvuru için tıklayınız

Grafik Tasarım Uzmanı

İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda hizmet veren reklam ajansımızın bu bölgede bir çok müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerimizin ofisimize ve hizmetlerimize kolay ulaşabilmesi için bu bölgede hizmet üretmekte kararlıyız.

İstanbul Küçükçekmece, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Avcılar gibi yakın ilçelerde yaşayan kişiler ile çalışarak ilk etapta onların ulaşım sürelerini kısaltmak, trafik ve şehrin sitresinden uzaklaştırarak daha verimli tasarımlara ve çalışmalara imza atabileceği düşüncesindeyiz.

Büyüyen ve gelişen işletmemizde kurumsallaşma yolunda hızlı adımlar atarak belirsizlikleri aşmak ve büyüme hedeflerimizi sürdürmek istiyoruz.

Amacımız doğru kişilerle ekibimizi büyüterek mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamında hayatımızı idame ettirmek ve çalışanlarımıza hak ettiği değeri ve yetkiyi vererek en iyi etkiyi görmek istiyoruz.

Önceliğimiz tüm iştiraklerimizi KEYA markamızın çatısı altında birleştirmek ve medya şirketine dönüştürmek olacaktır.

Daha sonra EK Dizayn, Keyasoft, EK Ajans, Logo Ajansı, Fedze, Renkline ve Post Produksiyon markalarımızın yönetimini çalışanlarımıza vererek onlarında söz sahibi olduğu bizlerinde yalnızca raporları ve kararları denetleyeceği global bir sektör oyuncusu haline gelmek olacaktır.

Hayallerimize ortak olabilecek sektörde kariyer yapmayı düşünen çalışma arkadaşlarına her zaman kapımız açık olacaktır.

Yeteneklerimiz
Ekipman Teknolojisi
Yazılım Teknolojisi
Altyapı Teknolojisi
Çalışma Ortamı
Çevre Bilgisi
Lokasyon Bilgisi
Çalışma Saatleri
Amacımız

Amacımız

Neden mesaj aldım?
Daha önce kariyer sitesi, sosyal medya yada Whatsapp aracılığıyla bizimle temasa geçmiş olabilirsiniz.
Mesajın amacı
Ajansımız ile ilgili kariyer fırsatlarından ve gelişmelerden sizi bilgilendirmek amacındayız.
Mesaj onayı
Size sms atarak rahatsızlık verdiğimiz için üzgünüz. Çok fazla sms atmak niyetinde değiliz. Yalnızca sizinle temasta olmak ve gelecekte yollarımızın bir gün kesişebilme ihtimali için temas kurduk. Dilerseniz aşağıdaki "Abonelik İptal Formu" nu doldurup hızlıca abonelikten çıkabilirsiniz.
Keya Network Hakkında
Kariyer ilan sitelerinin yüksek fiyatlarından dolayı bir çok işletme artık dilediği buralarda ilan yayınlayamıyor. Dolayısıyla bu nedenle ajansların çalışan arayışları zorlaştığı kadar çalışanlarında iş bulmaları aynı oranda zorlaşıyor. Biz yalnızca kendimiz için değil sektörümüzün gelişmesi, büyümesi ve doğru kişilerin en hızlı şekilde iş bulmalarını ücretsiz bir şekilde sağlamayı misyon edindik. Bu bağlamda adımlarımızı atıyor ve gelecekte böyle bir platform oluşturarak, her türlü iş, eğitim, kariyer fırsatlarından en hızlı şekilde sizleri haberdar etmeyi amaçlıyoruz.
Ofisimiz

 

Abonelik İptal Formu

Size sms atarak rahatsızlık verdiğimiz için üzgünüz. Çok fazla sms atmak niyetinde değiliz.

Yalnızca sizinle temasta olmak ve gelecekte yollarımızın bir gün kesişebilme ihtimali için temas kurduk.

Dilerseniz bu bağlantıyı kullanarak abonelikten ayrılabilirsiniz.

[ninja_form id='6']