Katalog Tasarımı

Firmanızın ürün ve hizmetlerini müşterilerinize en iyi şekilde anlatabilecek kataloglar hazırlıyoruz.
Satış ve Pazarlama faliyetlerinizi en iyi şekilde destekleyecek özgün kataloglar tasarlıyoruz.

Profesyonel Katalog Tasarımı


Firmanıza ait her türlü ürün, hizmet veya çalışma projelerinizi kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog veya kreatif katalog tasarımlarının yanı sıra Kusursuz bir sunum, imajınızı en iyi yansıtan katalog tasarımları hazırlıyoruz.

Markaların kurumsal kimlikleri sürdürülebilir kavramlar, değerlerdir. Her ne sebeple olursa olsun çizilmiş değerler etrafında üretimlerin yapılması, tasarımın şekillenmesi gerekir. Böylelikle kurumsal çizgide sunulan modern ve orijinal bir katalog tasarımına sahip olun.

Katalog Tasarım Hizmeti

Katalog tasarımlarının satışlarınız için önemi oldukça fazladır. Katalog tasarımlarınız ile kurumsal kimliğiniz uyuşmalıdır. Markanızın duruşuna uygun olan bir tasarımla müşterilerinizin aklında kalmalısınız. Profesyonel Katalog Tasarımlarında hedef kitlenin aklında yer etmesi çok önemlidir.

Keşif ve Planlama

Projenize uygun çalışma stratejisi oluşturmak için sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor, gerekli materyalleri hazır hale getiriyoruz.

Tasarım ve Geliştirme

Rakiplerinizi araştırarak sizi onlardan ayıracak çizgileri belirliyoruz ve bu çizgilerle tasarımınızı kodlayıp hazırlıyoruz.

Tasarım Süreci

Şirketiniz ya da markanız için hazırlayacağımız katalog tasarım sürecini soru işareti kalmayacak şekilde net ve detaylı bir bakış açısıyla yönetiyoruz.

İçerik Yerleşimi

Tasarladığımız master planına göre seçtiğimiz görsellerin ve metinlerin yerleşimini planlar, revizyona müsait hale getirerek sizlerle paylaşırız.

Katalog Tasarım Paketlerimiz

Size en uygun olan katalog tasarım paketini tercih edin. İşletmenize avantaj sağlayacak katalog tasarımını hemen üretmeye başlayalım.

Business Katalog Tasarım Paketi

Küçük ve Orta ölçekli firmalar için

  • Sayfa sayısı 0 – 20 Sayfa

Premium Katalog Tasarım Paketi

Büyük ölçekli firmalar için

  • Sayfa sayısı 0 – 36 Sayfa

Ultimate Katalog Tasarım Paketi

Kurumsal işletmelere profesyonel çözümler için

  • Sayfa sayısı 0 – 50 Sayfa