Logo Tasarımı

Profesyonel logo tasarımı hizmeti ile kişi, kurum yada markayı
en iyi ve en doğru şekilde temsil edecek simgeler tasarlarız.

Profesyonel Logo Tasarımı Logo tasarımı yapılırken Markayı en iyi şekilde temsil edecek olan fikirlere yoğunlaşılır. Bu fikirler yenilikçi tasarımlar ile desteklenir. Profesyonel tasarımcılar logoları eskiz olarak kağıtlara yada Zbrush gibi padlere çizip daha sonra bu amblemleri vektörel hale dönüştürürler. Bu amblemler renklendirildikten sonra hikayesi ile birlikte beğeninize sunulur. Logo logotype ve amblemin bir bütünü olarak düşünülebilir. Her marka bir amblem ve bir logotype'e ihtiyaç duyar. Logo tasarlanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de markanın kurumsal kimliğini yansıtacak yani markanın ne olduğunu anlatabilecek bir çalışma yapılmasıdır. Çok karmaşık ve anlaşılması zor logolar insanlar üzerinde çok fazla ilgi uyandırmamaktadır.
EK DİZAYN

Logo Tasarım Paketlerimiz

Size en uygun olan logo tasarım paketini tercih edin. Kişi, Kurum yada
Markayı en iyi şekilde temsil edecek simgenizi hemen üretmeye başlayalım
LOGO TASARIMLARI Kişi, Kurum yada Markalar İçin Özel Olarak Tasarlanan Logo Tasarımlarımıza Göz Atın. Bir markanın alamet-i farikası olarak da bilinen logoların akılda kalıcı, özgün, sade ve kusursuz bir şekilde tasarlanması sayesinde siz de markanızın dikkat çekmesini sağlayın. Markanız için ihtiyaç duyduğunuz logoyu ya da aklınızda bulunan tasarımı bize anlatın biz de o tasarıma en uygun çözümlerle sizlere destek olalım. Logonuzu tasarlarken özgünlüğü yakalamak adına büyük çaba sarf ediyoruz. EK Dizayn’ın yenilikçi ve farklılık yaratan anlayışları çerçevesinde size özel bir tasarıma imza atıyoruz.

Logo Tasarımlarımızdan Öne Çıkanlar

Müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız Logo tasarımlarından bir kaçını aşağıda beğeninize sunarız.

 
EK Dizayn'da bir logonun hazırlanış hikayesi... Logo tasarımı yapılırken firmayı en iyi şekilde temsil edecek fikirler yaratırız. Bu fikirleri yenilikçi tasarımlar ile destekleriz. Profesyonel tasarımcılarımız logoları önce eskiz olarak kağıtlara ve Zbrush gibi padlerde çizip daha sonra bu çizimleri vektörel hale getirerek hazırlarlar. Daha sonra logolarınızın renklendirme işlemini yaparlar. Çıkan her bir logo hikayesi ile birlikte sunulur. Firmayı en iyi ve en doğru şekilde temsil edecek olan logo belirlenir. Logo bir kişi,kurum yada markayı dünyada temsil eden bir simgedir. Logo logotype ve amblemin bir bütünü olarak düşünülebilir. Her marka bir amblem ve bir logotype'e ihtiyaç duyar. Logo tasarlanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de markanın kurumsal kimliğini yansıtacak yani markanın ne olduğunu anlatabilecek bir çalışma yapılmasıdır. Çok karmaşık ve anlaşılması zor logolar insanlar üzerinde çok fazla ilgi uyandırmamaktadır. Firmalar için özel olarak tasarlanan logo tasarımlarımıza göz atın. Profesyonel Logo ve Ambleminizi Tasarlayalım. Logo Dizayn ve Tasarım Kurumsal Kimlik Çalışmasının ilk taşı denilebilir. Biz müşterilerimize Marka Yönetim Ekibimizle birlikte yaptığımız görüşmelerde Kurumsal Kimlik hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. İstek doğrutulsunda logo dizaynlarını kurumsal kimlik çalışması dışında tasarlıyoruz. Sizi ve markanızı en iyi şekilde temsil edecek dizaynlara erişmenizi sağlıyoruz. Ayrıca yeni bir şirket kurduysanız veya farklı bir sektöre atılmaya karar verdiyseniz, Marka süreçleri ve Marka Yönetimi’ni , şirketimizin sunduğu hizmetler arasındadır. Alanında uzman bakış açısına sahip uluslar arası deneyime ve vizyona sahip uzman ekip arkadaşlarımızca, şirketimizden bu hizmeti alabilirsiniz.